Galeria rozda klientom miód z własnej pasieki. Trzeba spełnić jeden warunek

Pasieka pszczół na dachu Vivo Lublin
Pasieka na dachu Vivo Lublin | fot. Dominik Wąsik

Cztery ule i 200 tys. pracowitych pszczół rasy Bukfast tworzy od sześciu lat pasiekę na dachu VIVO Lublin. W najbliższą sobotę galeria rozda klientom miód właśnie z tej pasieki. Trzeba jednak spełnić jeden warunek.

Miód z pasieki VIVO Lublin

Specjalną akcję zaplanowano na sobotę 19 sierpnia. Wystarczy tego dnia przyjść do centrum handlowego VIVO Lublin przy al. Unii Lubelskiej i w godz. 12:00-18:00 zrobić zakupy w dowolnym sklepie (lub sklepach) za minimum 100 złotych (maksymalnie na 2 paragonach).

Takie zakupu uprawnią do odbioru darmowego słoiczka miodu, który pochodzi z pasieki VIVO Lublin. Miód będzie do odebrania w holu głównym galerii na poziomie 0. Przy odbiorze należy okazać paragon(y) za zrealizowane zakupy.

Tego dnia w godz. 12:00-13:00 odbędzie się również pokazowe miodobranie i warsztaty pszczelarstwa na dachu galerii (poziom +2).

Przypomnijmy, że od sześciu lat na dachu centrum handlowego VIVO Lublin, pod okiem doświadczonego pszczelarza, nad produkcją miodu pracuje kilkaset tysięcy pracowitych owadów rasy Bukfast.

Zobacz także: Darmowe owoce w Lublinie? Nic, tylko rwać

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. buhahaha! pedze wydawac pieniadze, zeby dostac sloiczek cukru. powodzenia, durnie