Firma JBB zatrudni osobę na stanowisko Hostessa / Host

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „JBB” Import – Eksport Józef Bałdyga ogólnopolski producent wędlin, lider w swojej branży zatrudni osobę na stanowisko Hostessa / Host (województwo lubelskie).

Lubisz pracę z ludźmi, wyzwania i udział w różnego rodzaju eventach? Potrafisz nawiązywać kontakty i szukasz pracy, która pozwoli Ci wykorzystać cały swój potencjał? Teraz możesz zostać hostessą lub hostem w jednej z najpopularniejszych ogólnopolskich firm działających w branży produkcji żywności – w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałdyga.

Praca na stanowisku hostessy / hosta jest bardzo zróżnicowana – nie wiąże się z przebywaniem ciągle w jednym miejscu, a z odwiedzaniem różnego rodzaju imprez branżowych i punktów handlowych. Taka praca jest związana nie tylko z doskonałymi warunkami zatrudnienia i bezpłatnymi narzędziami pracy takim jak samochód, telefon i laptop, ale też z nieustannym rozwojem swoich kompetencji. Zatrudnienie w renomowanej firmie JBB Bałdyga pozwoli Ci ze spokojem spojrzeć w przyszłość, odczuć stabilizację i cieszyć się z pracy w doskonałej atmosferze.

Poniżej prezentujemy dokładne informacje o zadaniach, jakie czekają na przyszłą hostessę lub przyszłego hosta oraz wymaga w stosunku do kandydatów i korzyści czekające na nowego pracownika firmy JBB Bałdyga.

Opis stanowiska:

• organizacja i prowadzenie degustacji oraz prezentacji produktów;
• degustacje w sklepach detalicznych, hurtowniach oraz na imprezach targowych;
• zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami.

Wymagania:

• wysokie zdolności interpersonalne;
• łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych;
• znajomość obsługi pakietu Ms Office;
• umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów;
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę w dużej stabilnej firmie;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop;
• umowę o pracę na pełen etat;
• możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Oferty pracy należy kierować na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPM JBB Import – Eksport Józef Bałdyga z siedzibą w Łysych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPM JBB Import – Eksport Józef Bałdyga z siedzibą w Łysych przy ul. Kościelna 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.