Finał PGE Ekstraligi Motor Lublin – Stal Gorzów. Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji

W niedzielę 25 września Al. Zygmuntowskie zostaną zamknięte dla ruchu
W niedzielę 25 września Al. Zygmuntowskie zostaną zamknięte dla ruchu | fot. Dominik Wąsik

W niedzielę na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich zostanie rozegrany finałowy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Gorzów. Planowane są zmiany w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Żużel Motor Lublin – Stal Gorzów 25 września

W związku z odbywającym się w niedzielę (25 września) meczem finałowym Drużynowych Mistrzostw Polski PGE Ekstraligi Żużlowej, nastąpią zmiany w organizacji ruchu na Al. Zygmuntowskich.

Na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie Motor Lublin podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów. Goście pokonali w pierwszym, finałowym meczu PGE Ekstraligi Motor Lublin 51:39. Rewanż już w najbliższą niedzielę.

W niedzielę (25 września) od godz. 8 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu tej ulicy. Przez cały dzień obowiązywać będą też objazdy komunikacji miejskiej.

Linia 14, 153, 158, 950 w obu kierunkach przejazdu: … – al. Piłsudskiego – Lubelskiego Lipca ’80 – Fabryczna – …

Tego dnia będzie funkcjonowała specjalna linia „ŻUŻEL” kursująca po trasie: [Arena Lublin NŻ 02] – Lubelskiego Lipca ’80 – al. Piłsudskiego – Narutowicza – Muzyczna – Stadionowa – [Arena Lublin NŻ 02].

Na trasie przejazdu linii ŻUŻEL, w ciągu al. Piłsudskiego, w rejonie stacji paliw będzie uruchomiony tymczasowy przystanek Stacja paliw Orlen 06.

Przywrócenie stałej organizacji zaplanowano w poniedziałek (26 września) o godz. 1 w nocy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.