Filia WORD w Kraśniku już otwarta. Pierwsze egzaminy zaplanowano na środę

IMG 20190627 084623
WORD w Kraśniku | fot. Dominik Wąsik

Na najbliższą środę zaplanowano pierwsze egzaminy na prawo jazdy kategorii B w nowo otwartej filii WORD w Kraśniku.

Na ten moment czekali nie tylko mieszkańcy Kraśnika, ale również całego powiatu kraśnickiego. WORD Lublin otworzył swoją filię w Kraśniku i teraz na egzamin na prawo jazdy nie trzeba będzie jechać do Lublina czy Tarnobrzegu, a można będzie go zdać na miejscu.

Budynek WORD Kraśnik i plac manewrowy znajdują się tuż za galerią handlową Londyn przy ul. Urzędowskiej 551. Egzaminatorzy, którzy będą przyjeżdżać z Lublina, nie będą egzaminować na wszystkie kategorie pojazdów, a jedynie na kategorię B, B1 oraz AM, A1, A2 i A.

Pierwszy egzamin w środę

Otwarcie Oddziału Terenowego WORD w Kraśniku odbyło się w piątek, 5 lipca. Tego dnia zakończono ostatnie testy systemów dostarczonych przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych i zarejestrowano pierwszą osobę na egzamin na prawo jazdy.

Pierwsze egzaminy na prawo jazdy zaplanowane zostały na najbliższą środę. Tylko dzisiaj między godziną 11 a 12 na egzaminy w Kraśniku zapisało się 6 osób” – mówi Renata Bielecka, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie.

Dodatkowe dni zapisów na egzaminy

Dziś i jutro (poniedziałek i wtorek) filia WORD w Kraśniku jest otwarta i przyjmuje zapisy na egzaminy w godz. 10:00 – 15:00. Są to dodatkowe dni pracy, ponieważ normalnie w tych dniach ośrodek będzie zamknięty i nie będzie przeprowadzać egzaminów.

WORD Kraśnik – godziny otwarcia

WORD w Kraśniku będzie egzaminować tylko w środy i czwartki. W środy ośrodek będzie czynny w godz. 9:00-17:00 a w czwartki 7:30-15:30. Zapisać na egzamin będzie się można poprzez stronę info-car.pl lub telefoniczne od poniedziałku do piątku.

„W dni, kiedy oddział w Kraśniku będzie zamknięty, telefony będą się przełączały do Lublina i tutaj będziemy zapisywać osoby na egzamin w Kraśniku” – dodaje Bielecka.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.