Festyn integracyjny „Razem do lata” z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji

Łąka w pasie ul. Głębokiej
Łąka w pasie ul. Głębokiej | fot. Miasto Lublin

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie zaprasza na festyn integracyjny „Razem do Lata”, który odbędzie się 21 czerwca 2024 roku. Wydarzenie skierowane jest do uczestników grup wsparcia Centrum Aktywności Środowiskowej oraz mieszkańców dzielnicy Hajdów-Zadębie.

Integracja społeczności lokalnej

Festyn integracyjny „Razem do Lata” ma na celu zacieśnienie więzi między uczestnikami grup wsparcia Centrum Aktywności Środowiskowej a społecznością lokalną dzielnicy Hajdów-Zadębie. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 14:00 do 18:00, na terenach zielonych przy Centrum Aktywności Środowiskowej przy ul. A. Grygowej 4B w Lublinie.

rodzina rodzice dziecko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Program wydarzenia

Organizatorzy przygotowali różnorodne atrakcje, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W programie festynu przewidziano część oficjalną oraz gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych. Na uczestników czekać będą także stoiska gastronomiczne, oferujące różnorodne przysmaki.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców dzielnicy Hajdów-Zadębie oraz uczestników grup wsparcia Centrum Aktywności Środowiskowej do wspólnego świętowania Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji.

Jakie są Wasze plany na rozpoczęcie wakacji? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.