Festiwal Kolorów 2019 w Lublinie. Gdzie, kiedy i kto wystąpi?

18815000 848023345346613 8741126623774068960 o
Festiwal Kolorów w Lublinie | fot. ulicki.pl

Festiwal Kolorów 2019 w Lublinie, a także w innych miastach Polski odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Udział w wydarzeniu jest darmowy, a uczestnicy będą bawić się na festiwalu już po raz siódmy.

Festiwal Kolorów 2019 w Lublinie odbędzie się już w sobotę, 1 czerwca 2019 na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15. To darmowa impreza, otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.

Impreza w naszym mieście będzie szóstą edycją. Festiwal Kolorów 2019 w Lublinie rozpocznie się o godzinie 15.00, ale warto zjawić się wcześniej, żeby na pewno otrzymać darmowy proszek i zająć wybrane przez nas miejsce. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy. Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie.

Wydarzenia nawiązuje do hinduskiego święta radości i wiosny. Drugiego dnia święta hindusi polewają się wodą i obrzucają się nawzajem kolorowym proszkiem, który tradycyjnie był wytwarzany z roślin kwitnących na wiosnę. W Polsce właśnie podczas Festiwalu Kolorów mamy szansę poznać tę tradycję i również wtedy obrzucamy się kolorowymi proszkami holi. Proszek z łatwością spiera się z ubrań, dlatego nie musimy się martwić, że zniszczymy ubrania podczas zabawy.

Organizatorzy Festiwalu Kolorów 2019 w Lublinie zapowiadają wiele atrakcji dla uczestników. Na scenie pojawią się najlepsi DJ’e oraz popularni artyści, a wokół imprezy ustawią się foodtrucki, w których będzie można zamówić jedzenie.

Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji! Między innymi: gigantyczne balony, kolorowe okularki, darmowe słodycze, bazuki CO2 i konkursy z nagrodami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu Kolorów 2019 oraz na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku – Festiwal Kolorów w Lublinie 2019!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.