Festiwal Czekolady w LCK. Tak słodkiego wydarzenia w Lublinie jeszcze nie było [ZDJĘCIA]

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym | fot. Damian Gerhand

W Lubelskim Centrum Konferencyjnym do niedzieli trwa Festiwal Czekolady. Na imprezie możemy smakować się najlepszymi produktami czekoladowymi zarówno polskich, jak i zagranicznych wystawców. Zobacz, jakie pyszności czekają!

Ciasta, praliny, makaroniki, czekolady, chałwy i wiele innych słodkości. Do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego przyjechali wystawcy i rzemieślnicy wytwarzających czekoladę i słodycze z polski i zagranicy. Do niedzieli możemy podziwiać ich kunszt, a także posmakować najlepszych słodkości. Zobacz, co czeka w LCK na miłośników czekolady! Bilety w cenie 10 zł dostępne pod tym linkiem: www.biletomat.pl/festiwale/festiwal-czekolady-lublin-8918/

CZYTAJ TAKŻE: Festiwal Czekolady w Lublinie 15 – 16 lutego 2020. Najsłodsze wydarzenie w Lublinie [PROGRAM]

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym [ZDJĘCIA]

Autor zdjęć: Damian Gerhand

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.