Festiwal Czekolady w Lublinie 15 – 16 lutego 2020. Najsłodsze wydarzenie w Lublinie [PROGRAM]

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie | fot. materiały prasowe

Prelekcje, warsztaty, czekoladowe kino oraz dziesiątki stoisk ze słodkościami – wszystkie te atrakcje znajdziesz na Festiwalu Czekolady. Impreza odbędzie się w Lublinie – zapraszamy już w weekend, 15-16.02 do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego przy ulicy Grottgera 2.

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Będzie to pierwsza edycja Festiwalu Czekolady w Lublinie, który jeszcze przed otwarciem cieszy się ogromną popularnością. Wydarzeniem na Facebooku zainteresowanych jest już ponad 12 tysięcy osób – jednak tak pozytywny odbiór i zainteresowanie nie powinno dziwić, w końcu wszyscy kochamy czekoladę!

Czekolada pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie

Jej smak ogranicza stres, a do tego ma bogate właściwości odżywcze – czekolada zawiera ponad 600 substancji takich jak magnez czy potas, które pozytywnie działają na zdrowie. Weform (firma organizująca festiwal) zadbała zarówno o bogaty program, jak i o szeroki wybór słodyczy na festiwalu.

Na miłośników słodyczy czekają stoiska pełne fantastycznych smaków, godnych sprostać wymaganiom każdego podniebienia oraz gustu. Czekolada, pączki, ciastka, lody i cukierki – wszystkie te słodkości zostaną zebrane w jednym miejscu.

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie | fot. materiały prasowe

Wszystkie słodycze pochodzą z krajowych oraz zagranicznych manufaktur czekolady, a mistrzowie czekoladowego rzemiosła zadbali o każdy detal przy tworzeniu swoich łakoci.

Nie tylko sama CZEKOLADA POMAGA – ty również możesz! W ramach akcji charytatywnej na festiwalu słodycze trafią do honorowych dawców krwi biorących udział w akcji Oddaj krew za torbę słodyczy, sponsorowaną przez Lubelską Fabrykę Cukierków „Pszczółka”.

Stoiska i nie tylko – dowiedz się więcej na temat czekolady…

Festiwal Czekolady to również okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat. Na uczestników czekają atrakcje – pokazy i szkolenia dla dzieci i dorosłych. O czekoladzie będą opowiadać ludzie, dla których miłość do tego smakołyku stała się również sposobem na życie. W trakcie warsztatów uczestnicy festiwalu nauczą się tworzyć oraz dekorować własne słodycze.

Wyśmienity pomysł na słodkie walentynki w Lublinie

Festiwal Czekolady to wspaniała okazja na randkę, wraz ze swoją drugą połówką skosztujcie słodyczy najbardziej wyszukanych dzieł czekoladowego rzemiosła.

W trakcie warsztatów udekorujcie walentynkowe pierniki, weźcie też udział w czekoladowym quizie, by w końcu odpocząć, delektując się gorącą czekoladą przy seansie w Czekoladowej Strefie Kina.

Organizator festiwalu nie zdradza tytułów filmów prezentowanych w festiwalowym kinie, gdyż jak sobie zastrzegł, program kina pozostanie słodką tajemnicą… – niech będzie to niespodzianka dla odwiedzających.

Mnogość atrakcji oraz masa czekoladowych słodkości – tak Festiwal Czekolady przyjmie odwiedzających, już w weekend 15-16.02 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Czas spędzony na Festiwalu Czekolady to przepis na wyśmienitą walentynkową randkę, wypełnioną smakiem i aromatem czekolady.

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie | fot. materiały prasowe

Festiwal Czekolady 2020 w Lublinie – bilety

To piąta edycja Festiwalu Czekolady w Polsce i pierwsza w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 lutego w godzinach 10:00-20:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Bilety w cenie 10 zł dostępne pod tym linkiem: www.biletomat.pl/festiwale/festiwal-czekolady-lublin-8918/

Uwaga! – Dzieci do 12 lat wchodzą za darmo!

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się TUTAJ. Kontakt do organizatorów Festiwalu Czekolady: [email protected], [email protected]

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym – PROGRAM WYDARZENIA

Festiwal Czekolady w Lubelskim Centrum Konferencyjnym – PROGRAM


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.