Festiwal Baniek Mydlanych w Lublinie [KIEDY, GDZIE, ATRAKCJE]

Już w ten weekend w naszym mieście odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych. Bańki mydlane wspomnieniem z dzieciństwa? Nie czekaj, poczuj się ponownie jak dziecko! Przynieść swój sprzęt do baniek mydlanych i rozpocznij zabawę.
11800532_1640489066197782_2499083087974642271_n
Festiwal Baniek Mydlanych w Elblągu

Festiwal Baniek Mydlanych już w ten weekend zawita do Lublina. Organizowana przez Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych impreza odbędzie się w naszym mieście 2 sierpnia.

Kto z nas w dzieciństwie nie bawił się, puszczając bańki mydlane? Już w najbliższą niedzielę każdy będzie mógł znowu poczuć się jak dziecko. Organizatorzy festiwalu zapewniają, że w zabawie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Wystarczy wziąć ze sobą zestaw do puszczania baniek, a darmowy płyn będzie dostępny na miejscu.

Festiwal rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa około 3 godziny. Wstęp jest bezpłatny. Oprócz wspólnego puszczania baniek mydlanych, na dachu Tarasów Zamkowych na uczestników czekają liczne konkursy i animacje.

Lublin jest 4. przystankiem na trasie Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych, który w tym roku odwiedzi łącznie 15 miast. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy – w dużej mierze decydują o nich internauci, którzy na facebookowym fanpage’u Festiwalu zgłaszają swoje propozycje.

 Plakat Festiwal Baniek Mydlanych w Lublinie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.