„Fałszywa pandemia”. Zamalowane napisy wróciły na przystanki na trasie Lublin – Kraśnik

Napis "fałszywa pandemia" na wiacie przystanku w Niedrzwicy Dużej
Napis "fałszywa pandemia" na wiacie przystanku w Niedrzwicy Dużej | fot. czytelnik Grzegorz

Na wiatach przystankowych wzdłuż drogi krajowej nr 19 pojawiły się ponownie napisy „fałszywa pandemia”. W maju napisy na przystankach zostały zamalowane.

„Fałszywa pandemia” na przystankach

Podróżujący drogą krajową nr 19 między Lublinem a Kraśnikiem mogą ponownie zaobserwować zdewastowane wiaty przystankowe. Na przystankach m.in. w Niedrzwicy Dużej, Strzeszkowicach Dużych, Niedrzwicy Kościelnej i Załuczu pojawiły się ponownie napisy „fałszywa pandemia”, które zamalowano na przełomie kwietnia i maja.

ZOBACZ TAKŻE: Napisy „fałszywa pandemia” i „tv kłamie” na przystankach wzdłuż trasy Lublin – Kraśnik. Gmina zgłosiła sprawę na policję

Po kontakcie z Urzędem Gminy Niedrzwica Duża usłyszeliśmy deklarację, że napisy powinny zniknąć z przystanków do końca tego tygodnia. Powodem tak szybkiej redakcji mają być zaplanowane w tę niedzielę (22.08) dożynki gminne w Niedrzwicy Dużej, w trakcie których wystąpi zespół Skaner.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.