Fajniaki za darmo w Biedronce. Zrób zakupy i odbierz darmowego Fajniaka

gang fajniaków biedronka
Darmowe maskotki Gang Fajniaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Fajniaki Biedronka 2020. Do soboty 5 grudnia można było odbierać maskotki za naklejki z akcji Gang Fajniaków w Biedronce. Biedronka przygotowała specjalną promocję dla klientów.

Maskotki z akcji Gang Fajniaków w Biedronce można było odbierać za naklejki do soboty, 5 grudnia. Fajniaki można było odebrać w sklepie Biedronka w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można było kupić Fajniaka za 19,99 zł.

Fajniaki za darmo Biedronka

Biedronka przygotowała specjalną promocję dla posiadaczy karta Moja Biedronka. Klienci, którzy w niedzielę 6 grudnia zrobią zakupy w Biedronce za minimum 99 złotych, będą mogli odebrać przy kasie Fajniaka całkowicie za darmo! Podczas zakupów należy podać kartę Moja Biedronka – bez niej maskotka się nie należy. Do kwoty 99 złotych na paragonie nie wliczają się produkty: alkohol, wyroby tytoniowe oraz produkty dla niemowląt.

Gang Fajniaków składa się z pluszowych zwierząt, roślin a nawet słońca, chmury czy smogu. Łącznie do nabycia jest dziesięć maskotek. Kolejno są to: Chmurka CelinkaSłońce SoniaKropelka KseniaDrzewo DobromirSmog StefekFoka FraniaJarzębina JulkaPiesek PiotruśDąb Dyzio i Ważka Wiola.

POWIĄZANE: Biedronka. Bony świąteczne dla pracowników – 1000 zł na zakupy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.