Facebook nie działa. Awaria facebooka. Strona się nie ładuje

facebook
Zdjęcie ilustracyjne

Serwis społecznościowy Facebook ma awarię. Nie działa strona, która się nie wczytuje. Nie wiadomo, jak długo problem może występować.

 

Nie działa ci Facebook? Spokojnie, to nie wina twojego komputera. Awarie gigantów nie zdarzają się często, a jeśli już wystąpią, oznacza to poważne kłopoty. Do takiej awarii doszło w środę 11 października. Problemy wystąpiły w serwisie Facebook i dotknęły użytkowników na całym świecie.

 

Facebook ERROR 500

Podczas włączenia strony nie ładuje się treść aktualności. Internauci piszą, że wyświetla się im biały ekran lub komunikat: „Sorry, something went wrong”.

 

Użytkownicy zwracają uwagę na to, że czasami działa aplikacja mobilna. Można na niej przeglądać treści na Facebooku, lecz nie da się przesyłać wiadomości i dodawać postów.

DL3p2ifV4AEkHXv

 

Facebook nie działa

O błędzie w serwisie Facebook poinformowała także około godziny 17.00 platforma Down Detector, która używa algorytmów wychwytujących niepowodzenia użytkowników korzystających z popularnych stron internetowych.

 

Na razie przyczyny błędu są nieznane, ale eksperci nie wykluczają, że mógł to być problem techniczny jak np. brak dostawy energii do serwerowni lub atak hakerów.

 

Też macie problem z Facebookiem? Czekamy na Wasze komentarze! Materiał będzie aktualizowany.

 

//Aktualizacja

Godz. 18.20 – strona zaczyna powoli działać. Niektóre opcje nie są dostępne

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.