Fabryka Cukierków "Pszczółka" ma nowego prezesa

Aleksander Batorski został nowym prezesem Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” w Lublinie. Kandydatura została wyłoniona w drodze konkursu, który został ogłoszony przez Radę Nadzorczą Spółki.

 

– To bardzo duży zaszczyt kierować tak istotnym przedsiębiorstwem w naszym regionie, ale jeszcze większa odpowiedzialność – mówi Aleksander Batorski, prezes Fabryki Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o.

 

Aleksander Batorski ma 46 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył studia podyplomowe: marketing i komunikację rynkową na Politechnice Lubelskiej, psychologię w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, public relations i doradztwo medialne w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych Master of Business Administration na Politechnice Lubelskiej.

 

Prowadził własną działalność gospodarczą. Posiada wieloletnie doświadczenie handlowe, w szczególności na rynku słodyczy. W branży zaczynał pracę w roku 1997, jako specjalista do spraw zakupów słodyczy w Eldorado SA. Był menedżerem w Tradis S.A., również w kategorii słodycze. W latach 2012-2016 zajmował kierownicze stanowisko w Eurocash S.A., gdzie sprawował nadzór nad jednostkami logistycznymi w kraju. Od 2016 roku pracował jako dyrektor handlowy w Fabryce Cukierków „Pszczółka” w Lublinie.

 

– Przed nami najważniejszy, ale i najtrudniejszy czas w ponad 60 letniej historii „Pszczółki”. Oprócz zmian wizerunkowych oraz uruchomienia nowej fabryki czeka nas jeszcze rozszerzenie naszego portfolio o tzw. produkty premium, czyli cukierki czekoladowe. Rynek słodyczy jest trudny i zdominowany przez mocnych graczy ze znanymi markami. Zakładamy jednak, że wysoka jakość naszych produktów, dobrze zaplanowana dystrybucja, skuteczna reklama oraz optymistyczne prognozy dotyczące segmentu produktów czekoladowych, pozwolą nam odnieść sukces na rynku słodyczy zarówno w kraju, jak i za granicą – dodaje Batorski.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Mam nadzieje, ze firma z jego sterami przetrwa chociaż do wyborów Parlamentarnych

  2. Kolejny prawy i sprawiedliwy przy żłobie dzięki ustawionemu konkursowi. Tak trzymać Polsko.