Elementy dachu zagrażały przechodniom. Na miejsce przybyła grupa wysokościowa PSP

strażacy na dachu alpiniści

Na dachu kamienicy przy ul. Jezuickiej widoczne były luźne elementy blachy, które zagrażały przechodniom poruszającym się w obrębie kamienicy. Na miejsce wezwano strażaków.

 

Strażacy zgłoszenie otrzymali we wtorek o godz. 17:30. Na dachu kamienicy przy ul. Jezuickiej 19 znajdowały się elementy blaszane dachu, które bezpośrednio zagrażały przechodniom, którzy poruszali się w obrębie budynku.

 

Na miejsce został wysłany wóz strażacki z podnośnikiem, lecz jak się okazało nie dało się w tym miejscu go wykorzystać. Na pomoc wezwano specjalistyczną grupę ratownictwa wysokościowego.

 

Za pomocą technik alpinistycznych usuwano blachę z dachu, która groziła upadkiem na chodnik. W krótkim czasie strażacy zlikwidowali zagrożenie. Sprawdzono też pozostałe elementy dachu.

18814591 1554776261261868 3403134664305368493 o
fot. Maciek

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.