Elektryczny samochód naładujesz przy IKEA Lublin

Stacja ładowania elektrycznych samochodów | fot. pixabay

Już od przyszłego tygodnia posiadacze elektrycznych samochodów będą mogli naładować swoje auta przy sklepie IKEA Lublin.

 

Do początku sierpnia mieszańcy Lublina zarejestrowali dokładnie 201 pojazdów hybrydowych i 21 elektrycznych – tak wynika z danych Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Lublin.

 

Pierwsza stacja ładowania powstała w Tarasach Zamkowych w 2015 r. Druga jest już zainstalowana na parkingu przy sklepie Ikea. Jednocześnie do stacji będą mogły się podłączyć cztery samochody. Za budowę odpowiada firma Ensto.

 

Stacja ładowania zlokalizowana jest na podziemnym parkingu sklepu Ikea Lublin na poziomie -1, 100 metrów od głównego wejścia. Stacja pozwoli użytkownikom „elektryków” naładować swoje pojazdy w 20-30 minut.



Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.