Ekipa filmowa na Al. Racławickich. Kierowcy na objazd, a piesi przymusowy spacer Ogrodem Saskim

Zamknięcie odcinka Al. Racławickich na potrzeby zdjęć do filmu
Zamknięcie odcinka Al. Racławickich na potrzeby zdjęć do filmu | fot. Dominik Wąsik

Punktualnie o godz. 18:00 drogowcy zamknęli dla ruchu odcinek Al. Racławickich na wysokości Ogrodu Saskiego. Na ulicę wkroczyła ekipa filmowa, która w tym miejscu realizuje zdjęcia do zagranicznej produkcji sci-fi.

Zamknięte Al. Racławickie

O tym, że kierowców i pieszych czekają utrudnienia, pisaliśmy rano. Punktualnie o godz. 18:00 odcinek Al. Racławickich od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury został zamknięty dla samochodów.

Na zamknięty odcinek ulicy mogą teraz wjechać tylko pojazdy komunikacji miejskiej. Na miejscu pojawili się strażnicy miejscy, którzy pilnują, by inne pojazdy nie wjechały w to miejsce.

Ulica będzie zamknięta do piątku (5 kwietnia) do godz. 6 rano. Objazd dla kierowców jest poprowadzony ulicami Łopacińskiego, Skłodowskiej-Curie i Lipową.

Objazd na Al. Racławickich
Objazd na Al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik

Spacer Ogrodem Saskim

Utrudnienia związane z zamknięciem Al. Racławickich dotyczą również pieszych. Ci poruszający się chodnikiem po stronie Ogrodu Saskiego, na tym odcinku, są skierowani na równoległe przejścia alejką Ogrodu Saskiego. Przy skrzyżowaniu z ul. Lipową piesi mogą tylko dojść do przystanku komunikacji miejskiej.

Natomiast osoby poruszające się chodnikiem po stronie Centrum Spotkania Kultur są kierowani na obejście ul. Skłodowskiej-Curie.

Zamknięty chodnik na Al. Racławickich
Zamknięty chodnik na Al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.