Egzamin na prawo jazdy. WORD wymieni auta egzaminacyjne. Na stole tylko jedna oferta

WORD Lublin
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie może odetchnąć z ulgą. W trzecim przetargu na wymianę aut egzaminacyjnych wpłynęła jedna oferta, która mieści się w kryteriach cenowych ośrodka. Teraz oferta zostanie sprawdzona pod kątem formalnym.

Używane samochody dla WORD-u

Można by rzec, udało się. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego szukał 18 używanych samochodów z roczników 2019-2021 do przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy kategorii B. Dziś dowiedzieliśmy się, że zainteresowana dostarczeniem aut dla WORD-u jest jedna firma. To spółka Auto Broker z Lublina, która za 18 używanych aut oczekuje 909 tys. zł. WORD zamierzał przeznaczyć na zakup aut 1 mln zł.

Obecnie egzamin na prawo jazdy kategorii B przeprowadzany jest na 15 hyundaiach i20 wypożyczonych w 2018 roku od spółki Auto Broker za 885,60 zł. Umowa na wynajem wygasa 30 listopada. Dlatego WORD musiał znaleźć nowe samochody. Było to już trzecie podejście WORD-u.

W pierwszym przetargu WORD chciał ponownie wynająć auta, ale nikt się nie zgłosił. W drugim przetargu WORD chciał kupić 18 samochodów. Dostarczeniem aut zainteresowane były dwie firmy, lecz ich oferty przekraczały budżet, czego efektem było unieważnienie postępowania.

Zobacz także: Dwie firmy chcą dostarczyć nowe auta egzaminacyjne dla WORD. Wiemy, jakie marki zaoferowano

W poniedziałek poznamy dokładny markę i model, który zaoferowano ośrodkowi. Prawdopodobnie będą to hyundaie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.