Szkolenie – Efektywna sprzedaż z Inkubatory AIP Lublin

Wydarzenie organizowane jest przez Inkubatory AIP Lublin wspólnie z Business Link Lublin oraz Strefą Szkoleń.

 

Masz świetny produkt, ale wciąż Twoje przychody są niskie? A może oferujesz usługi w niszowej dziedzinie i wciąż nie masz klientów? Czy wysyłasz setki maili z ofertą, jednak odzew jest minimalny? Zmień to! Pozwól swojej firmie wejść na kolejny poziom! Sprzedawaj efektywnie swój produkt lub usługi.

 

W czasie szkolenia dowiesz się jak zdobyć:

– Więcej klientów
Czy wiesz, że aż 81% Klientów preferuje kanał telefoniczny jako właściwą formę kontaktu? Dlaczego zatem tylko 2-5% rozmów telefonicznych kończy się sukcesem? Jak tą wiedzę możesz wykorzystać w swoim biznesie? Czy warto wrócić do telefonu?

– Więcej czasu
Poznasz 2 rewolucyjne metody, dzięki którym uwolnisz min. 20% czasu w ciągu dnia. Każdy dzień będzie bardziej efektywny. Koniec z nadgodzinami i nieefektywnymi działaniami! Co wybierasz? Więcej czasu dla Klientów, więcej czasu na sprzedaż – większą szansę na większy zysk, czy raczej więcej czasu dla siebie i rodziny? Decyzja należy do Ciebie.

– Więcej sprzedaży
Poznasz przerażająco proste KoDy, dzięki którym obroty Twojego biznesu wzrosną o co najmniej 10%!

– Więcej pokonanych obiekcji klientów
Mimo Twojego doświadczenia czasami zdarza Ci się ulec pod ostrzałem obiekcji ze strony Klienta? Przygotuj się i nie daj się więcej zaskoczyć! Poznasz skuteczne sposoby, dzięki którym przygotujesz się na ponad 90% obiekcji Klientów!

 

Szkolenie poprowadzi Jarosław Pudełek – Dyrektor Zarządzający Coaching Center Sp. z o.o.; trener i konsultant biznesowy. Bilety do nabycia: tutaj. Szkolenie odbędzie się już 24 sierpnia 2017 roku o godz. 16.00 w Business Link Lublin (ul. Lipowa 4a).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.