Dziurawe ulice w Lublinie. „Ich naprawa powinna zakończyć się do połowy czerwca”

Trwają pozimowe naprawy ulic w mieście
Trwają pozimowe naprawy ulic w mieście | fot. Miasto Lublin

Do połowy czerwca powinny zakończyć się prace związane z pozimową naprawą dziurawych jezdni w Lublinie – zapewniają urzędnicy. Na ten cel przeznaczyli 2 mln złotych.

Drogowcy łatają dziury w jezdniach

Docelowe naprawy są wykonywane w technologii betonu asfaltowego, mieszanką mineralno-bitumiczną na gorąco. Do tej pory drogowcy wykonali prace na ulicach: Witosa, Graffa, Diamentowej, Olszewskiego, Energetyków, Inżynierskiej, Budowlanej, Wrotkowskiej, Czechowskiej, Leszczyńskiego, Mościckiego, Podwale, Rusałki oraz Staszica.

„Aktualnie trwają prace na ul. Filaretów i Bursztynowej. Prace realizowane są sukcesywnie, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych i powinny zakończyć się do połowy czerwca” – zapewnia Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Docelową naprawą zostaną objęte m.in. następujące ulice (w całości lub na określonych odcinkach): Nadbystrzycka, Głęboka, Sowińskiego, Zana, Mościckiego, Witosa, Kunickiego, Zorza, Chemicznej, Graffa, Walecznych, al. Tysiąclecia, Poniatowskiego, Turystyczna, Mełgiewska, al. Warszawska, Budowlana, Hutnicza, Prusa, Lubartowska, Filaretów, Bursztynowa, Inżynierska, Diamentowa.

Na których ulicach lub odcinkach ulic powinni pojawić się jeszcze drogowcy? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.