Dziura w ścianie przebieralni. Ktoś podgląda klientów basenu? „Tam przebierają się również dzieci”

Dziura w ścianie przebieralni SPA Orkana
Dziura w ścianie przebieralni SPA Orkana | fot. nadesłane

Zaniepokojony rodzic odkrył, że w ścianie przebieralni jednego z basenów w Lublinie znajduje się dziura umożliwiająca podglądanie osób w przebieralni obok.

Ktoś podgląda klientów basenu

O niepokojącym odkryciu powiadomił nas jeden z rodziców. Podczas ostatniej wizyty z dzieckiem na basenie SPA Orkana przy ul. Orkana w Lublinie zauważył, że w ścianie przebieralni znajduje się dziura, przez którą można zobaczyć osobę, która znajduje się w przebieralni obok.

„Dziurę w ścianie przebieralni zauważył syn, gdy mnie zapytał, co to takiego. Po bliższym przyjrzeniu się tej dziurze dostrzegłam, że można przez nią obserwować osobę, która znajduje się w sąsiedniej przebieralni. To się w głowie nie mieści! Tam przebierają się nie tylko mężczyźni, czy kobiety, ale również dzieci” – pisze czytelniczka.

Otwór w ścianie przebieralni przypomina te, które w ubiegłym roku ujawniono w jednej z toalet galerii VIVO Lublin przy al. Unii Lubelskiej. W tamtym przypadku policjantom udało się zatrzymać sprawcę. Był nim 37-letni ksiądz. Więcej o tym pisaliśmy tu: Ksiądz nagrywał osoby korzystające z toalety w galerii handlowej

Jak się okazuje, sprawa jest dobrze znana pracownikom SPA Orkana.

„Sprawa jest nam znana, niezwłocznie po otrzymaniu tej informacji podjęliśmy odpowiednie kroki usunięcia wspomnianych otworów. Nadmienię, że sprawa jest przez nas codziennie monitorowana podczas porannego obchodu obiektu” – mówi Agata Gołofit, manager ds. marketingu i sprzedaży SPA Orkana.

Ujawnienie tego, kto za tym stoi, może być jednak ciężkie.

„Niestety nie jesteśmy w stanie namierzyć osoby, która jest odpowiedzialna za zaistniałą sytuację, jak również nie mamy wpływu na to, jacy goście nas odwiedzają” – przyznaje Agata Gołofit.

Zobacz także: Baseny w Lublinie. Oto cennik i godziny otwarcia [LISTA MIEJSC]

Zdjęcia

Dziura w ścianie przebieralni SPA Orkana
Dziura w ścianie przebieralni SPA Orkana | fot. nadesłane
Dziura w ścianie przebieralni SPA Orkana
Dziura w ścianie przebieralni SPA Orkana | fot. nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.