Dziura w chodniku od ponad miesiąca czeka na naprawę. Urzędowy czas oczekiwania na jej załatanie

Dziura na chodniku wzdłuż ul. Orkana w Lublinie
Dziura na chodniku wzdłuż ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelniczka Elżbieta

Mieszkańcy zgłaszają zapadnięty chodnik na jednym z przystanków przy ul. Orkana w Lublinie. Dziura została zabezpieczona pachołkami, by ktoś przypadkiem w nią nie wszedł. Mija ponad miesiąc, a pachołki wciąż stoją.

Zapadające się chodniki w Lublinie

Sprawę uszkodzonego chodnika zgłosiła nam czytelniczka, jednocześnie mieszkanka. Chodzi o chodnik na przystanku przy ul. Orkana w Lublinie. Fragment chodnika się zapadł i powstała głęboka dziura.

„Przystanek Poznańska 02 przy ul. Orkana. Chodzimy tędy codziennie i taki widok mamy od kwietnia” – wraca uwagę mieszkanka.

Miejsce zapadliska zostało oznaczone pachołkami, lecz od kwietnia nic z tym nie zrobiono. Z kolei inny z czytelników zwraca uwagę na przystanek Rondo Honorowych Krwiodawców 05 (naprzeciwko Stokrotki – przyp. red.), gdzie po raz kolejny zapada się chodnik w tym samy miejscu.

Okazuje się, że temat zapadniętych chodników jest dobrze znany Zarządowi Dróg i Mostów, który odpowiada za utrzymanie ciągów pieszych w naszym mieście.

„Naprawy chodników na przystanku na al. Warszawskiej za skrzyżowaniem z ul. Bukietową (przystanek Rondo Honorowych Krwiodawców 05) oraz na przystanku na ul. Orkana za skrzyżowaniem z ul. Zwycięską (przystanek Poznańska 02) zostaną wykonane do 16 czerwca” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Pojawimy się w tych miejscach po terminie wyznaczonym przez ZDiM, by sprawdzić, czy chodniki zostały naprawione.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.