Dziś poznamy szczegóły znoszenia kolejnego etapu obostrzeń: fryzjerzy, salony kosmetyczne i restauracje

fryzjer barber brzytwa golenie strzyżenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W środę po godz. 12 poznamy szczegóły znoszenia trzeciego etapu obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Chodzi o fryzjerów, salony kosmetyczne i restauracje.

Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował, że w środę (13 maja) między godz. 12 a 14 poznamy szczegółowe zasady i terminy wprowadzania trzeciego etapu znoszenia obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa.

W trzecim etapie zaplanowano m.in. otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Zarówno fryzjerzy, jak i ich klienci niecierpliwie czekają na otwarcie salonów fryzjerskich. Czytaj więcej: Kiedy będzie można umówić się do fryzjera? Jest wstępna data otwarcia salonów fryzjerskich

Trzeci etap znoszenia obostrzeń ma dotyczyć również otwarcia restauracji, barów i kawiarni. Wymogiem, który pozwoli na otwarcie lokalu gastronomicznego, będzie obsługa kelnerska i ogródek gastronomiczny. Czytaj więcej: Kiedy otwarcie restauracji? Jest możliwa data otwarcia lokali gastronomicznych

W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej mają zostać również przekazane informacje dotyczące edukacji. Minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski odpowie na pytanie, czy uczniowie wrócą do szkół przed wakacjami.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.