Kiedy będzie można umówić się do fryzjera? Jest wstępna data otwarcia salonów fryzjerskich

fryzjer barber shop
Kiedy salony fryzjerskie zostaną otwarte? | fot. shutterstock

Kiedy będzie można umówić się do fryzjera? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Jedną z najbardziej wyczekiwanych przez Polaków rzeczy jest otwarcie salonów fryzjerskich.

Otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Salony fryzjerskie i kosmetyczne są zamknięte od 1 kwietnia, a ich otwarcie zaplanowane jest w trzecim etapie rządowego planu odmrożenia gospodarki. Zarówno fryzjerzy, jak i ich klienci niecierpliwie czekają na otwarcie salonów fryzjerskich.

Jak wskazali autorzy sondażu IMAS International na zlecenie Krajowego Rejestru Długów, obecnie największym wyzwaniem są zamknięte salony fryzjerskie i kosmetyczne. Wskazało tak 58,4 proc. badanych, niezależnie od wieku, płci i miejsca zamieszkania.

Kiedy będzie można umówić się do fryzjera? Jest nieoficjalna data otwarcia salonów fryzjerskich

Na ten moment dokładna data otwarcia salonów fryzjerskich i kosmetycznych nie jest znana. Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz była pytana w sobotę w RMF, kiedy będą otwarte salony fryzjerskie. „Mam nadzieję, że druga połowa maja to będzie ten czas, kiedy będziemy mogli wszyscy poprawić fryzurę” – mówi.

Otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych w maju

Według nieoficjalnych informacji otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych ma nastąpić w poniedziałek 18 maja. Tego dnia otwarte mają być również restauracje, kawiarnie i bary. Wymogiem, który pozwoli na otwarcie lokalu gastronomicznego, będzie obsługa kelnerska i ogródek gastronomiczny. Czytaj dalej…

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tylko dziwny jest fakt, że wszystkie panie ministerki mają nienaganne fryzury. Czyżby korzystały z podziemia fryzjerskiego?