Dziś otwarcie ofert w przetargu na budowę nowego dworca autobusowego

Wizualizacja Dworca Metropolitalnego przy ul. Młyńskiej

Dziś nastąpi długo wyczekiwane otwarcie ofert w przetargu na budowę nowego dworca autobusowego w Lublinie. Termin otwarcia ofert był przesuwany pięciokrotnie.

W poniedziałek otwarcie kopert z ofertami w przetargu na budowę Dworca Metropolitalnego przy ul. Dworcowej. Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie ogłosił przetarg na budowę nowego dworca autobusowego w lutym.

Termin składania ofert w przetargu na budowę dworca autobusowego był wyznaczony początkowo na 24 marca, lecz ze względu na dużą ilość zapytań od zainteresowanych firm, urzędnicy musieli pięciokrotnie przekładać ten termin, bo się nie wyrabiali z odpowiadaniem na zapytania.

Aktualizacja: Lublin. Budowa Dworca Metropolitalnego pod znakiem zapytania. Ceny przekraczają budżet

Zakończenie budowy Dworca Metropolitalnego planowane jest na 29 lipca 2022 r. Mimo opóźnienia zakończenia przetargu, Zarząd Dróg i Mostów nie zakłada przesunięcia terminu zakończenia inwestycji.

Czytaj także: Projekt Dworca Metropolitalnego w Lublinie z prestiżową nagrodą Real Estate Impactor 2020

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.