Dziś otwarcie obwodnicy Puław

Obwodnica Puław (S12) | fot. s17-pulawy.pl

Na dzisiaj zaplanowano otwarcie 12-kilometrowego odcinka S12, będącego częścią obwodnicy Puław. Premier Mateusz Morawiecki weźmie udział w oficjalnych uroczystościach otwarcia.

Obwodnica Puław połączy istniejący już węzeł Kurów Zachód z nowym mostem na Wiśle. Ułatwi to podróż kierowców m.in. od Lublina w stronę Radomia. Pozwoli to ominąć kierowcom remontowany stary most w Puławach. Łączny koszt budowy obwodnicy Puław to 323 mln zł.

Otwarcie obwodnicy Puław

Otwarcie obwodnicy Puław zaplanowano w środę (22 sierpnia) na godz. 13.00. W uroczystościach otwarcia drogi ma wziąć udział m.in. premier Mateusz Morawiecki i minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Po przemowach i oficjalnym przecięciu wstęgi, około godz. 13.20 pierwsi kierowcy przejadą po obwodnicy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.