Dziś otwarcie IKEA Lublin. Zobacz, jak dojechać do sklepu [MAPA, GODZINA OTWARCIA]

063 DSC03893 Large

Już dzisiaj wielkie otwarcie IKEA Lublin. Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy od godz. 10.

 

IKEA na dzień otwarcia przygotowała dla klientów specjalny program atrakcji. – Wiemy, że na otwarcie sklepu IKEA w Lublinie czeka wielu mieszkańców. Już 23 sierpnia o godzinie 10:00 otwieramy drzwi naszego sklepu i zapraszamy wszystkich na „parapetówkę”. Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych i inspirujących atrakcji o szwedzkim charakterze – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA Lublin.

 

Podczas otwarcia będzie można skorzystać m.in. z warsztatów upcyklingu oraz malowania na naczyniach IKEA. Najmłodsi goście sklepu będą mogli samodzielnie wykonać dla siebie stroje i zamienić się w prawdziwych wikingów albo puścić wodze fantazji w pracowni zabawek z kartonów IKEA.

 

– Oprócz tego na dzieci czekać będą w sklepie typowo szwedzkie postacie – wikingowie, dzieci z Bullerbyn i Pipi Langstrumpf. Dla wszystkich klientów przygotowana została specjalna gra „miejska” oraz mini-lekcje języka szwedzkiego – dodaje Monika Kosińska.

 

Do sklepu Ikea dojedziemy autobusami linii nr 23, 42 oraz specjalną linią 904. Od dzisiaj trasy dwóch pierwszych autobusów zostanie wydłużona o sześć przystanków dla każdego kursu. Przystanek końcowy będzie nazywać się „Kupiecka Ikea”. Czytaj więcej: IKEA Lublin. Do centrum handlowego dojedziemy komunikacją miejską

mapa dojazdu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.