IKEA Lublin. Do centrum handlowego dojedziemy komunikacją miejską

mpk lublin ztm autobus przegubowy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Centrum Handlowe IKEA w Lublinie. Od 23 sierpnia wydłużone do centrum handlowego IKEA zostaną trasy dwóch linii autobusowych.

We wszystkie dni tygodnia będą tu kursować dwie linie: 23 i 42. Trasa tych linii od Pętli Paderewskiego zostanie wydłużona o 6 przystanków dla każdego kursu, a przystanek końcowy będzie nazywać się „Kupiecka Ikea”.

Nowa trasa powyższych linii: … –  ul. Wojtasa – ul. Do Dysa – al. Spółdzielczości Pracy – ul. Nasutowska – ul. Kupiecka.

 

Powrót z IKEI

Uruchomiona zostaje linia nr 904 we wszystkie dni tygodnia od przystanku Kupiecka IKEA do Placu Wolności.

Trasa linii nr 904: Kupiecka – Nasutowska – al. Spółdzielczości Pracy – Lubartowska – Królewska – Narutowicza

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Powstało kolejne centrum handlowe to i autobusy za miasto wypuszczą a nie łaska trochę dalej do ciecierzyna albo i do Niemiec tą komunikację wydłużyć my też z poza Lublina do galerii dojechać chcemy. A może mam busem do Lublina a potem się wracać miejskim hihi nic nie pomyślą.