Dziś konferencja w sprawie nowych obostrzeń. Jakie zmiany ogłosi rząd?

Minister zdrowia Adam Niedzielski
Minister zdrowia Adam Niedzielski

Dziś o godz. 11 odbędzie się konferencja, na której minister zdrowia Adam Niedzielski i premier Mateusz Morawiecki poinformują o zmianach w restrykcjach spowodowanych pandemią koronawirusa. Jakie nowe obostrzenia zostaną ogłoszone?

Lockdown w Polsce. Konferencja rządu w sprawie nowych obostrzeń

O której godzinie konferencja prasowa rządu?

W czwartek 25 marca o godz. 11:00 odbędzie się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego dotycząca nowych zasad bezpieczeństwa epidemicznego i nowych obostrzeń. Obejmą one okres dwóch tygodni, czyli tydzień poprzedzający Święta Wielkanocne i tydzień po świętach.

AKTUALIZACJA:
Lockdown w Polsce od 27 marca. Nowe obostrzenia na Święta Wielkanocne

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w najbliższych dniach dojdzie do ograniczenia liczby osób w sklepach i kościołach, zamknięcia sklepów budowlanych, meblowych i z elektroniką, zamknięcia żłobków i przedszkoli. Pod znakiem zapytania stoi otwarcie salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Wiadomo, że święta Wielkanocne będziemy mogli spędzić tylko w gronie najbliższych osób.

ZOBACZ TAKŻE:
Nowe limity osób w sklepach i kościołach, święta Wielkanocne tylko w gronie najbliższych
Lockdown w Polsce. Dworczyk: W czwartek dalsze decyzje dotyczące obostrzeń

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.