Dzień Dziecka w Akademickim Klubie Jeździeckim

Dzień Dziecka w AKJ
Dzień Dziecka w AKJ

Jak co roku Akademicki Klub Jeździecki organizuje dla najmłodszych wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. Ten dzień może być dla dzieci niezwykły, ponieważ będą miały okazję spędzić go wśród końskich przyjaciół.

W programie przewidziane zostało wiele atrakcji, m.in.:

  • oprowadzanki na koniach,
  • ognisko z kiełbaskami,
  • malowanie twarzy,
  • gra terenowa,
  • tor przeszkód,
  • strzelanie z łuku.

„Zapraszamy zarówno najmłodsze, jak i trochę starsze dzieci. Przygotowujemy takie wydarzenie, żeby podzielić się z nimi naszą pasją i pokazać im, jak wygląda życie w naszej stajni. Mamy nadzieję, że wśród nich może znajdzie się ktoś, kto dzięki nam pokocha konie i zainteresuje się nimi. Ale przede wszystkim chcemy w tym wyjątkowym dla nich dniu wywołać na ich twarzach ogromne uśmiechy i podarować im mnóstwo radości — mówi Laura Listos, prezes AKJ

Dzień Dziecka w AKJ
Dzień Dziecka w AKJ, fot. AKJ

Gdzie i kiedy:

Wydarzenie będzie się odbywać 2 czerwca od godziny 10:00 do 14:00 w Jabłonnie Pierwszej 117 (kliknij, aby przejść do mapy). Wstęp jest bezpłatny.

Kontakt i więcej informacji:

Patron medialny: Spotted Lublin
Sponsor: Polska Grupa Energetyczna (PGE)

Dzień Dziecka w AKJ
Dzień Dziecka w AKJ, fot. AKJ
AKJ Lublin
Plakat AKJ, Dzień Dziecka w AKJ

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.