Dwa śmiertelne wypadki w takich samych okolicznościach. Obie ofiary były parą

piotrawin konskowola wypadek w drzewo

Co łączy niedzielny tragiczny wypadek w Piotrawinie z wtorkowym równie tragicznym wypadkiem w Końskowoli. Jak się okazuje, oprócz takich samych okoliczności to również fakt, że ofiary był parą.

Prokuratura prowadzi śledztwo dot. dwóch tragicznych wypadków

Przypomnijmy, że do pierwszego tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Piotrawinie, w gminie Jastków. Około godziny 2.40 policjanci otrzymali informację o samochodzie, który uderzył drzewo i stanął w płomieniach.

Kierujący vw golfem zjechał z drogi na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w drzewo. Po wypadku samochód stanął w ogniu. Po ugaszeniu pożaru przez strażaków wewnątrz ujawniono zwęglone zwłoki osoby kierującej. Był to 20-letni mieszkaniec Lublina.

Drugi, równie tragiczny, wypadek miał miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek około godz. 2.20 w Końskowoli pod Puławami. W tym przypadku renault wypadł z drogi, uderzył w przydrożne drzewo i się zapalił. Strażacy ujawnili w aucie zwłoki 19-letniej mieszkanki gminy Markuszów.

ZOBACZ TAKŻE:
Renault uderzył w drzewo i zapalił się. Wewnątrz ujawniono zwłoki 19-latki

Oba te wypadki zostały ze sobą powiązane, bowiem 20-letni Krystian z volkswagena i 19-letnia Patrycja z renault byli parą. Teraz śledczy ustalają dokładne okoliczności tych tragicznych wypadków. Ciała 19-latki i 20-latka decyzją prokuratura zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Z informacji nam przekazanych wynika, że tamtej nocy Krystian miał pokłócić się z Patrycją. Nie wiadomo, dlaczego wybrał inną trasę powrotu do Lublina niż zwykle, ale śledczy wstępnie wykluczyli, by wypadek 20-latka był próbą samobójczą, a raczej nieszczęśliwym wypadkiem na łuku drogi.

Oboje uczyli się w ostatnich klasach Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. W tym roku mieli zdawać maturę. Patrycja ponadto była Radną Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XV kadencji. Zasiadała w Komisjach ds. Promocji i Mediów, Pomocy Społecznej oraz Współpracy z Samorządami Uczniowskimi. Była także zrzeszona w Ogólnopolskiej Federacji Młodych.

Przyjaciele Krystiana organizują zbiórkę pieniędzy na jego pogrzeb

Do naszej redakcji odezwali się przyjaciele 20-letniego Krystiana z Lublina, którzy poprosili o udostępnienie informacji na temat organizowanej przez nich zbiórki na pogrzeb przyjaciela.

„Dla wszystkich przyjaciół i rodziny jest to ogromna tragedia. Ciężko nam się z tym pogodzić, ale los jest okrutny. W związku ze śmiercią wiążą się różne wydatki np. wykupienie miejsca na cmentarzu czy sam nagrobek. Jako przyjaciele zakładamy zbiórkę aby wesprzeć i pomóc rodzinie Krystiana” – piszą przyjaciele Krystiana.

Link do zbiórki:

Wypadek w Piotrawinie
Wypadek w Piotrawinie | fot. KM PSP w Lublinie
Wypadek w Piotrawinie
Wypadek w Piotrawinie | fot. KM PSP w Lublinie
Wypadek w Piotrawinie
Wypadek w Piotrawinie | fot. KMP Lublin
Wypadek w Piotrawinie
Wypadek w Piotrawinie | fot. KMP Lublin
Renault uderzył w drzewo i zapalił się w Końskowoli
Wypadek w Końskowoli | fot. KPP Puławy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.