Duży pożar hotelu w Nałęczowie. Dym widać z wielu kilometrów. W akcji ponad 20 zastępów straży pożarnej

Pożar hotelu W Krainie Alicji w Nałęczowie
Pożar hotelu W Krainie Alicji w Nałęczowie | fot. OSP KSRG Markuszów

Ponad 20 zastępów straży pożarnej walczy z dużym pożarem hotelu przy ul. Kolejowej w Nałęczowie. Ogień objął poddasze budynku, sytuacja nie została jeszcze opanowana przez strażaków.

Pożar hotelu w Nałęczowie

Do pożaru doszło w sobotę (20.05) około godz. 6.40 przy ul. Kolejowej w Nałęczowie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze, który pojawił się na poddaszu Hotelu W Krainie Alicji Wellness & Spa. Goście i pracownicy hotelu opuścili obiekt jeszcze przed przyjazdem strażaków.

Na miejscu obecnie (stan na godz. 8.30) interweniuje 23 zastępy straży pożarnej. Strażacy mówią o trudnej akcji gaśniczej, bo ogień objął znaczną część poddasza. Sytuacja nie została jeszcze opanowana, trwa walka z ogniem. Akcja gaśnicza może potrwać kilka godzin.

Zdjęcia z akcji gaśniczej

Pożar hotelu W Krainie Alicji w Nałęczowie
Pożar hotelu W Krainie Alicji w Nałęczowie | fot. OSP KSRG Markuszów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.