Duże zainteresowanie meczami Motoru Lublin. Klub wydał komunikat ws. limitu kibiców na najbliższe spotkania

Nie uda się zwiększyć limitu kibiców na najbliższych meczach Motoru na Arenie Lublin
Nie uda się zwiększyć limitu kibiców na najbliższych meczach Motoru na Arenie Lublin | fot. Motor Lublin

Odkąd Motor Lublin awansował do Fortuna 1 Liga, wzrosło zainteresowanie meczami rozgrywanymi na Arenie Lublin. Obecny limit kibiców na domowe spotkania wynosi 9 tys. osób i już wiadomo, że na najbliższe mecze nie uda się go zwiększyć. Kibice nie kryją oburzenia, a klub wydał komunikat.

Nie uda się zwiększyć limit kibiców na stadionie

Motor Lublin w środę (2.08) wydał komunikat dotyczący organizacji meczu z GKS-em Katowice, który odbędzie się w niedzielę 6 sierpnia o godz. 15:00 na Arenie Lublin. Chodzi o maksymalną liczbę kibiców, która może wziąć udział w spotkaniu.

„W trakcie organizacji naszego poprzedniego meczu domowego z Zagłębiem Sosnowiec udało nam się w ostatniej chwili uzyskać zgodę na znaczące podwyższenie liczby kibiców, która mogła w nim wziąć udział. Dziś już wiemy, że pomimo złożenia wszelkiej wymaganej dokumentacji we wszystkich odpowiednich miejscach, takiej zgody nie uzyskamy na czas, zarówno na najbliższy mecz z GKS-em Katowice, jak i z Lechem II Poznań, a być może nawet na oczekiwane derby Lubelszczyzny, czyli spotkanie z Górnikiem Łęczna” – czytamy w wydanym komunikacie Motoru Lublin.

W związku z tym faktem maksymalna liczba kibiców, która może uczestniczyć na powyżej wskazane pojedynki, to obecnie 9 tysięcy widzów.

Kto pierwszy, ten lepszy

„Obecnie liczba uprawnionych do wejścia na mecz z GKS Katowice to 4752 kibiców plus dodatkowo rezerwacja ok. 700 biletów dla kibiców gości. W momencie, kiedy licznik w swoim wskazaniu zbliży się do 9.000, nasz system sprzedaży zostanie zamknięty” – informuje klub.

Klub oświadczył, że nie ustaje w próbach zmiany zaistniałej sytuacji.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy jeśli zapytam czy jest to decyzja milicji, będzie to pytanie retoryczne?

  2. Co za burdel.

    WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD panie „prezesie” Jakubas.

  3. I bardzo dobrze, policja jak widac nie jest pacholkiem na uslugach miliardera tak jak prezydent miasta.
    30 dni maja sluzby na podjecie decyzji – mogl sie 'prezes’ wczesniej obudzic ale przeciez byl na wakacjach…

  4. Ale dziadostwo miał Jakubas zrobić czystkę w motor a tu co .jestem pewny że i 12tys. ludzi by przyszło na ARENA oglądać motor.