Drogowcy uwinęli się szybciej. Kierowcy jeżdżą już po nowym asfalcie

Nowy asfalt na ul. Szeligowskiego
Nowy asfalt na ul. Szeligowskiego | fot. Miasto Lublin

Drogowcy w ekspresowym tempie uwinęli się z wymianą nawierzchni jezdni 900-metrowego odcinka ul. Szeligowskiego w Lublinie. Kierowcy odetchnęli z ulgą, a komunikacja miejska powróciła na swoje podstawowe trasy.

Ekspresowa wymiana nawierzchni ul. Szeligowskiego

Remont nawierzchni ul. Szeligowskiego rozpoczął się w środę, 25 października. Prace objęły około 900-metrowy odcinek jezdni od ul. Północnej do al. Smorawińskiego.

„Droga jest już gładka jak stół” – napisał na facebooku Artur Szymczyk, zastępca prezydenta Lublina ds. inwestycji i rozwoju.

Utrudnienia związane z wymianą asfaltu miały potrwać do końca października, lecz drogowcy uwinęli się w ekspresowym tempie i nowa jezdnia jest już dostępna dla kierowców od poniedziałku, 30 października.

Z uwagi na zakończenie prac drogowych na ul. Szeligowskiego, od poniedziałku nr 40 powróciła na swoją podstawową trasę. Ponadto w weekend tj. od 3 listopada linia nocna N1 również będzie kursować przez ul. Szeligowskiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.