Droga do wymarzonej sylwetki

-15 kg u Szymona | Projekt Zdrowie
-15 kg u Szymona | Projekt Zdrowie

Przedstawiam Szymona, który dzięki swojej determinacji i silnej woli już dziś może się cieszyć lepszym samopoczuciem. Od samego początku obowiązkowo realizował założenia diety i wierzył w swój sukces. Pomimo że to nie koniec kuracji, ponieważ Szymon zamierza zrzucić kilka kilogramów, to już dziś składam wielkie gratulacje i zapraszam do przeczytania krótkiego wywiadu z Szymonem.

Co skłoniło Pana do podjęcia współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie?

Przede wszystkim nadwaga, a raczej mój obraz w lustrze, który był jej efektem (śmiech). Nie była ona jakaś straszna, ale wystarczyło, żebym czuł się niekomfortowo w codziennych obowiązkach. Dużym bodźcem na moją decyzję miało zaproszenie na ślub kuzynki, co uświadomiło mi, że nie mieszczę się w garnitur. Nie ukrywam, że przed podjęciem współpracy szukałem różnych rozwiązań na własną rękę, a to porady internetowe, podpowiedzi znajomych, którzy doradzali mi to, z czego sami korzystali, czyli z różnego rodzaju, nazwijmy to, modnych rozwiązań. Niestety efekty nie były zadowalające, dlatego postanowiłem poszukać specjalisty, który pomoże mi w osiągnięciu zadowalających efektów.

Czego się Pan najbardziej obawiał przed podjęciem wyzwania walki o wymarzoną sylwetkę?

Przede wszystkim, że będę musiał drastycznie zmienić swoje życie pod względem żywienia i nie podołam temu również pod względem mentalnym. Okazało się jednak, że zmiany były stopniowe coś bardziej na zasadzie stopniowej ewolucji niż drastycznej rewolucji. Oczywiście przechodziłem róże momenty, ale cykliczne spotkania z panią dietetyk pomogły mi przetrwać najgorsze momenty. Jeżeli ma się wsparcie odpowiedniego specjalisty, to wszystko przychodzi łatwiej.

Co się zmieniło u Pana w trakcie odchudzania?

Zmian jest bardzo dużo! Przede wszystkim dużo lepiej sypiam (przestałem chrapać). Wolniej się męczę i mam o wiele lepsze samopoczucie na co dzień. Przedtem ciężko było mi nawet pójść na krótki spacer, bo od razu była myśl „już nie mam siły”.

Jak się Pan czuje w nowej odsłonie?

Czuje się bardzo dobrze, w szczególności z samym sobą, co chyba jest najważniejsze dla zdrowia psychicznego. Patrząc w lustro, widzę, że warto.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji i współpracy z Panią dietetyk?

Z efektów kuracji jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że teraz mam dużo więcej siły i energii do działania. Więcej mi się chce i więcej mogę. Współpraca z panią dietetyk jest bardzo pozytywna szczególnie dlatego, że widać dużą chęć pomocy i wielkie zaangażowanie w osiągnięciu mojego celu.

Czy jest coś, co chciałby Pan poradzić osobom, które chcą się odchudzać?

Żeby chociaż spróbowały — zobaczyły, jak to będzie, że efekty widać bardzo szybko. Profesjonalne podejście pani dietetyk sprawia, że nie ma się czego bać. I jeszcze jedna ważna sprawa, prowadzenie samodzielnie eksperymentów na samym sobie to nie jest najlepsze rozwiązanie. Naprawdę lepiej postawić na współpracę ze specjalistą, przecież tutaj chodzi o zdrowie i długotrwały efekt.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszej wytrwałości i sukcesów w walce o wymarzoną sylwetkę

Dziękuję bardzo, faktycznie chciałbym postawić jeszcze przysłowiową wisienkę na torcie w postaci jeszcze kilku kilogramów, ale mam już opracowany plan z Panią dietety, który będziemy realizować krok po kroku, więc jestem dobrej myśli.

Nie zaczynaj kolejnego roku od postanowień, już dziś umów się na darmową analizę składu ciała z dietetykiem Natalią Kaniewską. Zrób mały krok do dużej zmiany!

zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym.

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
  • Bez wiążących Cię umów!
  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

Twoje spotkanie z dietetykiem

PROJEKT ZDROWIE LUBLIN
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Ametystowa 16, 20-576 Lublin
tel. 512 575 156
e-mail: [email protected]

https://lublin.projektzdrowie.info/

button projekt zdrowie umow sie
Dietetyk Natalia Kaniewska
Dietetyk Natalia Kaniewska
projekt zdrowie polskie centrum dietetyczne

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.