Dramatyczna akcja ratunkowa nad Zalewem Kraśnickim. Zażyła dużą ilość leków i wskoczyła do wody

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Do dramatycznych scen doszło w poniedziałek nad Zalewem Kraśnickim. Mieszkanka Kraśnika najpierw zażyła dużą ilość środków farmaceutycznych, a później wskoczyła do wody.

Dzisiaj około godz. 3.00 w nocy policjanci z kraśnickiej komendy zostali powiadomieni przez dyżurnego infolinii dla osób pokrzywdzonych przestępstwem w Nowym Sączu. Był on w kontakcie z osobą, która usiłuje popełnić samobójstwo.

Z informacji przekazanych przez dyżurnego infolinii wynikało, że kobieta jest w głębokiej depresji, zażyła dużą ilość środków farmaceutycznych oraz zamierza się utopić. W rozmowie ustalono również, iż znajduje się w okolicach zalewu w Kraśniku.

W rejon zalewu zostali skierowani policjanci celem sprawdzenia przekazanych informacji. Policjanci rozpoczęli patrolowanie wskazanego miejsca i w trakcie penetracji rozległego terenu zauważyli. Zanim funkcjonariusze dotarli do miejsca, gdzie przebywała kobieta, desperatka wskoczyła do wody.

Policjanci natychmiast podjęli akcję ratunkową i po chwili wyciągnęli ją z wody. Stan fizyczny i psychiczny kobiety wskazywał, iż wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła uratowaną 31-latkę, mieszkankę Kraśnika do szpitala.

W miejscu, gdzie została odnaleziona policjanci zabezpieczyli puste opakowania po lekach oraz niedopitą butelkę alkoholu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów życie kobiety nie jest zagrożone.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.