Dramat na przystanku autobusowym w centrum Lublina. Nie żyje mężczyzna

Mężczyzna zmarł na przystanku autobusowym przy al. Tysiąclecia
Mężczyzna zmarł na przystanku autobusowym przy al. Tysiąclecia | fot. czytelnik Marcin

Śmierć mężczyzny na przystanku w centrum Lublina. Mężczyzna, siedząc na przystanku, w pewnym momencie osunął się na chodnik. Mimo interwencji ratowników życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zmarł na przystanku

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (4.10) przed godz. 18 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o mężczyźnie niedającym oznak życia. Znajdował się on na przystanku komunikacji miejskiej Dworzec Główny PKS przy al. Tysiąclecia, od strony dworca autobusowego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, mężczyzna już nie żył. Jak ustalili policjanci, był to 45-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Na miejscu był również prokurator. Wstępne oględziny nie wykazały, aby do jego śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna, siedząc na ławce przystanku, w pewnym momencie osunął się na chodnik. Nie miał już oznak życia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.