Dowiedzieli się, że może mieć narkotyki. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów

68 154908
Marihuana w domku na działce 33-letniego mieszkańca Ryk | fot. KPP Ryki

Policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę 33-letniemu mieszkańcowi Ryk. Posiadali informacje, że może mieć narkotyki. Zapukali do jego drzwi z samego rana.

Do zdarzenia doszło w piątek w Rykach. Kryminalni z ryckiej komendy złożyli niezapowiedzianą wizytę w domu 33-latka. Posiadali informację, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków.

Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów. W domku na działce policjanci zabezpieczyli marihuanę o wadze prawie 300 gram. Mężczyźnie przedstawiono już zarzut posiadania środków odurzających.

Prokurator Rejonowy w Rykach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.