Dotkliwie pobił swoją 81-letnią babcię, bo ta wylała mu piwo

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali 23-latka, który dotkliwie pobił swoją babcię. 81-latka na skutek doznanych obrażeń ciała trafiła do szpitala.

W czwartek po godz. 20 dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie gminy Abramów wnuk pobił swoją babcię.

Policjanci po przyjeździe na miejsce zastali załogę karetki pogotowia, która udzielała pomocy pokrzywdzonej 81-latce. Z uwagi na obrażenia niezbędna okazał się jej hospitalizacja.

23-letni wnuk pokrzywdzonej przyznał się do pobicia. Powodem jego zachowania miał być fakt, że wylała mu piwo. W chwili zatrzymania miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.