Dorohusk: Skradziona na Ukrainie ciężarówka za 80 tysięcy zatrzymana na granicy

Dorohusk: Skradziona na Ukrainie ciężarówka za 80 tysięcy zatrzymana na granicy - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Dorohusku, odzyskali skradzioną ciężarówkę marki Volvo o wartości 80 tys. zł.

Do zdarzenia doszło 6 listopada na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku. Na kierunku wyjazdowym z Polski, zatrzymano samochód ciężarowy marki Volvo o szacunkowej wartości 80 000 zł.

W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż samochód figurował w bazie Interpol jako skradziony na terytorium Ukrainy. Do sprawy zatrzymano kierowcę pojazdu, 24 – letniego obywatela Ukrainy.

Od początku roku funkcjonariusze NOSG, odzyskali pojazdy pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 10 mln zł.

(fot. Straż Graniczna)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.