Rozpędzona ciężarówka wjechała w dom. Zatrzymała się metr od śpiących dzieci

dorohucz tir wjechał w dom
Tir wjechał w dom w Dorohuczy | fot. Policja

O wielkim szczęściu mogą mówić mieszkańcy jednego z domów z Dorohuczy (powiat świdnicki). W nocy rozpędzona ciężarówka wjechała w dom. Pojazd zatrzymał się metr od śpiących dzieci.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 1.30 w Dorohuczy (gmina Trawniki) na drodze krajowej nr 12. Kierujący tirem 47-letni obywatel Ukrainy zjechał z drogi staranował ogrodzenie i wjechał w dom. Rozpędzony tir przebił ścianę i zatrzymał się w pokoju, w którym spała trójka dzieci.

– Pojazd zatrzymał się metr od śpiących dzieci. W wyniku zdarzenia jedno z dzieci doznało niewielkich otarć naskórka – informuje Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. Dzieci w wieku 1, 4 i 11 lat trafiły pod opiekę dalszej rodziny.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47-latek zasnął za kierownicą. Mężczyzna trafił do szpitala jak się jednak okazało nie posiada on poważnych obrażeń ciała. Z uzyskanych informacji wynika, że dom nie nadaje się do zamieszkania.

68 120848
Tir wjechał w dom w Dorohuczy | fot. Policja
68 120846
Tir wjechał w dom w Dorohuczy | fot. Policja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.