Doprowadził do czołowego zderzenia. Interweniował śmigłowiec LPR

68 178125 1
Wypadek na trasie Biłgoraj – Smólsko Duże | fot. KPP Biłgoraj

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek na trasie Biłgoraj – Smólsko Duże. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 12 na trasie Biłgoraj – Smólsko Duże. Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Ford, 68-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego jadąc w kierunku Biłgoraja z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na prawe pobocze. Następnie mężczyzna zjechał na lewy pas i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Peugeot, którym kierowała 27-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego. W samochodach nie było pasażerów.

Kierujący fordem z miejsca zdarzenia został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Kobieta z poważnymi obrażeniami również trafiła do szpitala. Jak ustalili policjanci była trzeźwa. Z uwagi na obrażenia nie udało się ustalić stanu trzeźwości kierującego fordem na miejscu zdarzenia. Od mężczyzny została pobrana krew do badań.

Droga w miejscu zdarzenia na czas wykonywanych przez policjantów czynności procesowych była całkowicie zablokowana. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

68 178126
Wypadek na trasie Biłgoraj – Smólsko Duże | fot. KPP Biłgoraj

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.