Dom Strachu Koszmar zaprasza podczas Carnavalu Sztukmistrzów

Od czwartku na cztery dni Lublin zamieni się w stolicę nowego cyrku. Do naszego miasta zjechali akrobaci, klauni, kuglarze i wielu innych artystów. Dom Strachu Koszmar zaprasza na straszne zwiedzanie.

Dom Strachu Koszmar to pierwsze takie miejsce w Lublinie. Ponad 200 metrów kwadratowych rodem z horrorów – duchy, zombie, postacie z horrorów, krew, krzyki, szyderczy śmiech. Mieści się w samym centrum wydarzeń Carnavalu Sztukmistrzów – w kamienicy przy ul. Grodzkiej 1 na Starym Mieście.

Właściciele Domu Strachu Koszmar postanowili przygotować specjalne atrakcje z okazji Carnavalu Sztukmistrzów. I tak w dniach 26-29 lipca zapraszają na straszneee przejście po wszystkich zakamarkach domu strachu. Co nas czeka w środku?

+ Pokój dziecięcy podczas tego wyjątkowego wydarzenia zostanie w pełni dostosowany dla najmłodszych (wejście za zgodą rodzica po przeczytaniu zasad).

+ Dodatkowe zagadki wprowadzające do pomieszczeń – jeszcze większy klimat grozy nawiązujący do legend i historii miasta Lublin.

+ Dla każdego uczestnika przejścia certyfikat ukończenia, który będzie pamiątka z Carnavalu Sztukmistrzów.

Szczegół na stronie Dom Strachu Koszmar.

Przeczytaj także: Domu Strachu Koszmar w Lublinie. Aż strach się bać! Byliśmy w środku [ZOBACZ]

Artykuł sponsorowany

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.