Dołącz do #TeamBosko !

BOSKO – Lody Produkcji Własnej szuka osób, które pomogą przy produkcji i sprzedaży najlepszych lodów naturalnych w Lublinie w coraz większej ilości. Jeśli odpowiada Ci ta misja, to być może BOSKO szuka właśnie Ciebie!

 

O stanowiskach:

Zatrudnione osoby zajmować się będą przygotowywaniem naturalnych lodów lub ich sprzedażą, dbać będą o boski smak, boską dostępność lodów oraz uśmiech na twarzy każdego gościa lodziarnio-kawiarni Bosko.

 

Jeżeli jesteś osobą, która:

– jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i będzie taka nawet podczas pracy pod presją czasu;
– szybko i chętnie przyswaja nową wiedzę;
– jest sumienna, precyzyjna i punktualna;
– jest sprawna fizycznie i nie boi się wysiłku;
– zna i docenia smak lodów Bosko;
– szuka pracy na dłuższy okres czasu

to zapraszamy do uczestnictwa w Boskiej Rekrutacji.

 

Pełny zakres obowiązków i pozostałe informacje o ogłoszeniu zależne od wybranego stanowiska znajdziesz na stronie –> http://www.lodybosko.pl/rekrutujemy4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wynagrodzenie na poziomie 1500 – 2000 zł netto miesięcznie. Trochę żałosne wynagrodzenie patrząc na osiągnięcia i przychody tej firmy…

    1. Pomyslcie nad wiekszym wynagrodzeniem bo az BOSKI WSTYD ze az takie male ……!!! Lody jak lody nic tez specjalnego.