Dołącz do globalnej organizacji młodych!

AIESEC rekrutacja | materiały promocyjne

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak Ty? Ciekawych świata, pełnych energii, a przede wszystkim – gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki? Wyślij zgłoszenie online do 26 stycznia.

AIESEC to największa organizacja studencka prowadzona w ponad 120 krajach na świecie. Tworzona przez młodych, ambitnych ludzi i współpracująca z największymi markami świata daje Ci możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz pasji! To niepowtarzalna okazja, aby znaleźć się wśród pozytywnych, pełnych energii i ciekawych świata ludzi, którzy budują swoją ścieżkę kariery zaczynając właśnie tu.

Jej członkowie zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, co chcą robić w przyszłości.

Wyślij zgłoszenie online do 26 stycznia

Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie; przekonaj się, jak to jest pracować w grupie; poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak na nich kapitalizować; sprawdź się w nowym środowisku i naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji.

Wejdź na stronę www.aiesec.pl/rekrutacja, znajdź Oddział Lokalny w Lublinie i wyślij formularz zgłoszeniowy (zgłoszenia są przyjmowane do 26 stycznia). Następnie oczekuj na telefon/maila z zaproszeniem na spotkanie. W umówionym terminie odbędzie się rozmowa, podczas której będziesz miał(-a) okazję dać się bliżej poznać.

Zaraz po niej, razem z innymi uczestnikami rekrutacji do AIESEC, będziesz pracować nad rozwiązaniem zadania, które pokaże jak działa organizacja. Ostatni etap to wyjazd na Konferencję Lokalną, gdzie poznasz bliżej AIESEC i członków Oddziału. Dowiesz się też, w jakim projekcie będziesz działać przez najbliższe miesiące, jaka będzie w nim Twoja rola i kim są ludzie z Twojego pierwszego zespołu.

Masz pytania? Napisz: aiesec.lublin@aiesec.net

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.