Dobre wieści dla rodziców! Żłobki w Lublinie będą otwarte przez całe wakacje

obek miejski lublin
Żłobek miejski w Lublinie | Urząd Miasta Lublin

Żłobki w Lublinie będą dostępne przez całe wakacje. Wszystkie miejskie żłobki będą otwarte zarówno w lipcu, jak i w sierpniu. Decyzję podjęto z uwagi na trudną sytuację w jakiej znaleźli się rodzice najmniejszych mieszkańców Lublina.

W wakacje wszystkie miejskie żłobki będą otwarte. Miasto odstąpiło od dotychczas stosowanej zasady dyżurów wakacyjnych. Dodatkowo, w związku z łagodzeniem obostrzeń, od 1 lipca została zwiększona liczba dostępnych miejsc w miejskich żłobkach z 460 do 552.

W okresie wakacyjnym ratusz przedłuża zwolnienie z czesnego rodziców, których dzieci w lipcu i sierpniu nie skorzystają z opieki żłobkowej. Osobom tym, nie będą naliczane opłaty związane z pobytem dziecka w żłobku.

Zwalnianie z opłat odbywać się będzie na zasadach obowiązujących w czerwcu. Szczegółowe informacje dotyczące liczby miejsc, opłat za lipiec i sierpień, limitów miejsc oraz zasad sprawowania opieki nad dziećmi można uzyskać pod nr tel. 81 466 49 91.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.