Do której otwarte sklepy 23 grudnia? Godziny otwarcia sklepów dzień przed wigilią

biedronka
Biedronka | fot. Dominik Wąsik

W piątek 23 grudnia, dzień przed wigilią Bożego Narodzenia, godziny otwarcia niektórych sklepów mogą być dłuższe niż zazwyczaj. Jest to szansa dla klientów, aby zrobić wszystkie potrzebne zakupy na święta w wygodny sposób. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie sklepy będą mieć przedłużone godziny otwarcia, dlatego warto sprawdzić je przed wyjściem na zakupy, aby uniknąć nieporozumień.

Godziny otwarcia sklepów 23 grudnia

W piątek 23 grudnia, dzień przed wigilią Bożego Narodzenia, godziny otwarcia sklepów mogą być nieco inne niż zazwyczaj. Niektóre sklepy będą miały przedłużone godziny otwarcia, aby umożliwić klientom zrobienie wszystkich potrzebnych zakupów na święta. Jeśli planujesz wybrać się na zakupy w ten dzień, warto sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych sklepów, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Warto również zaplanować zakupy z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że zdążysz kupić wszystko, co potrzebne na święta.

Poniżej przedstawiamy listę, do której godziny są otwarte sklepy w piątek 23 grudnia 2022.

Dla wygody klientów Biedronka utrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania swoich sklepów. Prawie 2200 placówek sieci będzie czynnych do godz. 23:00 lub dłużej. Sklepy Lidl będą otwarte w zależności od lokalizacji do godziny 22:00 lub 23:00.

Auchan w piątek 23 grudnia będzie otwarty w większości przypadków do godziny 22:00. W przypadku hipermarketów Carrefour to będą one czynne o godzinę dłużej, czyli do godziny 23:00, lecz decyzja o wydłużeniu godzin otwarcia zależą od indywidualnej decyzji sklepów.

Sklepy Kaufland tego dnia będą otwarte w zależności od lokalizacji do godz. 22:00 lub 24:00. Do 23:00 będą czynne sklepy Netto. O pół godziny krócej otwarte będą sklepy Dino. Natomiast sklepy sieci Aldi i Stokrotka będą otwarte do godziny 22:00.

W przypadku hurtowni Selgros będą one otwarte do godz. 22:00. Makro działa całodobowo.

Sklepy Żabka 23 grudnia będą otwarte w standardowych godzinach, czyli do 23:00.

POWIĄZANE:

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.