Do której czynny jest Kaufland w Lublinie? Nowe godziny otwarcia sklepu przed Wielkanocą

kaufland lublin męczenników majdanka parking płatny
Płatny parking pod Kauflandem przy ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

Kaufland zmienia godziny pracy, by dostosować się do nowych warunków związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Kaufland w Lublinie czynny całą dobę.

Nowe obostrzenia, o których premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformowali 31 marca, ograniczyły liczbę osób w sklepie, które mogą przebywać w nich w tym samym momencie. W sklepie mogą przebywać po trzy osoby na każdą kasę w sklepie.

„W odpowiedzi na najnowsze rozporządzenie związane z ograniczeniem liczby klientów przebywających na raz w sklepach, informujemy, że do 10 kwietnia sklep Kaufland w Lublinie przy ul. Droga Męczenników Majdanka 14 będzie czynny przez całą dobę” – czytamy w komunikacie.

Zarówno w ewentualnej kolejce przed sklepem, jak i w środku należy zachowywać co najmniej dwumetrowe odstępy od innych klientów. Sklepy powinny zapewnić również klientom jednorazowe rękawiczki ochronne oraz płyn do dezynfekcji.

Sieć Kaufland liczy w Polsce obecnie 220 sklepów, a jej asortyment obejmuje w zależności od marketu od 15 000 do 21 000 produktów, w tym produkty świeże – owoce, warzywa, produkty mleczne, mięsa czy sery.

CZYTAJ TAKŻE: Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów. Przed świętami będą czynne całą dobę

+ Lidl wydłuża godziny otwarcia. Sklepy czynne nawet całą dobę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.