Dni Lubartowa 2019. Sprawdź, kto wystąpi i co zaplanowano [PROGRAM]

Dni Lubartowa 2019 | materiały organizatora

Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza na tegoroczny festyn z okazji Dni Lubartowa. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie występ zespołu LemON.

Wystąpią laureaci konkursu piosenki „Słowik”. Usłyszymy też zespół News, zespół B6 oraz Marek Majewski. Zostaną również wręczone nagrody Burmistrza Miasta Lubartów. Jako tegoroczna gwiazda wieczoru zaprezentuje się zespół LemON. Imprezy towarzyszące: bezpłatne dmuchańce dla dzieci, gastronomia, rękodzieło artystyczne.

Przypomnijmy, że dzień później 2 czerwca na placu przed Pałacu Sanguszków w Lubartowie odbędzie się Dzień Dziecka z Fundacją Polsat. Koncert będzie nadawany na żywo w telewizji Polsat. O tym więcej przeczytasz tutaj: Dzień Dziecka z Fundacją Polsat w Lubartowie. Sprawdź, kto wystąpi

Zmiana organizacji ruchu

W dniu 1 czerwca wyłączone z ruchu zostaną ulice Jana Pawła II, Rynek II oraz ulica Joselewicza. W dniu 2 czerwca nie przejedziemy ulicą Słowackiego na odcinku od ulicy Cmentarnej do ulicy Chopina oraz ulicą Lipową od ulicy Słowackiego do ulicy Szaniawskiego. W dniu tym objazd odbywał się będzie ulicami Chopina, 3 Maja, Lipowa, Szaniawskiego, Cmentarna. Na pozostałych drogach ruch będzie odbywał się bez zmian.

Dla osób, które przyjadą do miasta samochodem, dostępne będą parkingi miejskie w centrum miasta oraz inne miejsca postojowe przy drogach gminnych. Ponadto będzie możliwość pozostawienia samochodu na parkingu przy ulicy Szaniawskiego (obok Cmentarza Parafialnego) oraz parkingu przy ulicy Bolesława Mucharskiego (przy boisku MOSiR).WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.