Dzień Dziecka z Fundacją Polsat w Lubartowie. Sprawdź, kto wystąpi

Sławomir wystąpi na Dniu Dziecka z Fundacją Polsat w Lubartowie | fot. facebook / Sławomir

W niedzielę 2 czerwca na placu przed Pałacu Sanguszków w Lubartowie odbędzie się Dzień Dziecka z Fundacją Polsat. Koncert będzie nadawany na żywo w telewizji Polsat.

Na scenie w Lubartowie zlokalizowanej na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków wystąpią: gwiazda rock polo – Sławomir, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksana Węgiel, a także Ewelina Lisowska, Cleo, Feel, Michał Szpak, Zosia Nowakowska, znana widzom z udziału w siódmej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz polski boys band – zespół 4Dreamers.

Artyści podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka wykonają nie tylko swoje największe przeboje, ale również hity z repertuaru dziecięcego i filmowego, przy których uwielbiają bawić się całe rodziny. Wydarzenie poprowadzą Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz.

Miejsce organizacji koncertu nie jest przypadkowe, ponieważ, 13 maja, w szpitalu w Lubartowie, rozpoczął się remont Oddziału Położniczo-Noworodkowego, na który Fundacja Polsat, przy wsparciu marki Pampers przeznaczyła milion złotych. Szpital w Lubartowie to miejsce, które Fundacja Polsat wspiera już od 2003 roku.

Nasze koncerty z okazji Dnia Dziecka to już tradycja. Cieszymy się, że wspólnie możemy spędzić to popołudnie bawiąc się całymi rodzinami. Jesteśmy tutaj, w Lubartowie, ponieważ Fundacja Polsat przeprowadza remont oddziału tutejszego szpitala, gdzie ratuje się życie najmłodszych” – mówi Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.

Widzowie w trakcie koncertu będą mogli również wesprzeć zakup specjalistycznego sprzętu, który zostanie przekazany remontowanemu oddziałowi szpitala w Lubartowie. Zbiórka będzie możliwa dzięki wirtualnej skarbonce. Wystarczy w trakcie transmisji koncertu „Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” wysłać SMS o treści „POMOC” na nr 7531.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.