Dni Chełma 2021. Na scenie wystąpią: Krzysztof Cugowski, Margaret, Bajm

koncert
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W dniach 7-9 sierpnia w chełmskim amfiteatrze Kumowa Dolina odbędą się tegoroczne Dni Chełma. Na scenie amfiteatru wystąpią: Krzysztof Cugowski, Margaret i Bajm. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu trzeba być w posiadaniu darmowej wejściówki.

Dni Chełma 2021

Tegoroczne Dni Chełma odbędą się w dniach 7-9 sierpnia. Impreza zostanie połączona z metą I etapu 78. Tour de Pologne. Na scenie chełmskiego amfiteatru wystąpią: Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Margaret i Bajm.

Wejściówki na imprezę są darmowe i od środy są dostępne jedynie w kasach Chełmskiego Domu Kultury. Liczba wejściówek, ze względu na obostrzenia i związane z nimi maksymalne obłożenie Amfiteatru na poziomie 75 proc., jest ograniczona.

Aktualizacja 28.07.2021, godz. 16:00

„Informujemy, że pula wejściówek na Dni Chełma została już wyczerpana. Biorąc jednak pod uwagę nasze doświadczenia, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby, które pobrały wejściówki, pojawią się na koncertach. W związku z powyższym, po przeliczeniu uczestników bezpośrednio przed koncertami, zakładamy dostępność wolnych miejsc” – informuje CHDK.

DNI CHEŁMA 2021 | 7 – 9 sierpnia Amfiteatr Kumowa Dolina

PROGRAM:

7 sierpnia

19.00 – Support

20.30 – Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

8 sierpnia

19.00 – Support

20.30 – Margaret

9 sierpnia

19.00 – Cookie Band

21.00 – Bajm

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.